Genel Şartlar

Mapofx.com’u (bundan böyle “Mapofx” olarak anılacaktır) ziyaret eden kullanıcılar ve siteye üye olan kullanıcılar (bundan böyle “kullanıcı” olarak anılacaktır) aşağıdaki kullanım şartları sözleşmesini okumuş, anlamış, kabul ve beyan etmiş sayılırlar.

Kullanıcı olarak aşağıda belirtilen şartları kabul etmiyorsanız Mapofx.com sitesini kullanmayınız.

 

Sipariş İşlemleri

-Kullanıcının, site tarafından sunulan hizmetleri kullanabilmesi için Mapofx.com’a üye olması zorunlu değildir.
-Kullanıcı alacağı ürün veya ürünleri seçtikten sonra kişisel fotoğraflarını yüklemek isterse “sepet” sayfasında yükleyecektir. MapofX’e iletilen hiç bir fotoğraf üçüncü şahıslarla paylaşılmaz ve sipariş işlemi tamamlandıktan sonra kullanıcının onayı olmadan kullanılmaz.
-Sipariş bilgilerinin ve üründe kullanılacak fotoğrafların tamamının kullanıcı tarafından iletilmesinden sonra, MapofX tarafından kontrol edilir, gerekli durumlarda kullanıcı ile iletişime geçilebilir.
-Kullanıcı ödeme yapmak istediği yöntemi kendi seçer. Bedel tahsilatı yapıldıktan sonra sipariş işleme alınır ve sipariş ile ilgili diğer bilgilendirmeler kullanıcıya kullanıcının sipariş sırasında bildirdiği e-mail adresi üzerinden yapılır.

 

Teslim Süreci

Sipariş edilen ürünlerin en geç 7 iş günü içinde kullanıcıya ulaştırılması amaçlanmaktadır. Normal şartlar altında, MapofX seçilen ürün kategorisine göre siparişleri 1-4 iş günü içinde kargoya verir.

Teslimatta herhangi bir gecikme kullanıcıya siparişi iptal etme ve bu nedenle herhangi bir talepte bulunma ve/veya tazminat talep etme hakkı vermez.

Sipariş edilen ürünlerin teslimat sırasında herhangi bir hasara uğramaması için ürünler paketlenmiş halde taşıyıcıya teslim edilir. Sipariş edilen ürünler anlaşmalı kargo şirketi aracılığı ile kullanıcıya ulaştırılır ve kullanıcıdan kargo ücreti alınmaz. Kargo ücreti MapofX tarafından karşılanır. Ürünün taşınması sırasında hasar görürse kargo elemanı ile birlikte tutanak tutulup MapofX’e (telefon yada e-mail yoluya) fotoğraflı bildirim yapılması gerekir. MapofX bu konuda değerlendirme yapıp kullanıcıyı koruyucu şekilde davranmaya özen gösterir. Para iadesi veya ürünün yeniden gönderilmesi mümkündür.

 

Garanti – İade

Kullanıcı bir kereye mahsus ürünü herhangi bir sebep bildirmeksizin 7 gün içinde iade edebilir, para iadesi veya ürün değişimi talep edebilir. Kullanıcı bunun için Mapofx.com’da bildirilen e-mail adresi veya telefon numarası yoluyla MapofX’e bildirim yapmak zorundadır.
Yapılan bildirim MapofX tarafından incelendikten sonra (kesinlikle kullanıcıyı korumak ve memnun etmek anlayışıyla) para iadesine veya aksine karar verme hakkına sahiptir. Para iadesinin gerçeklemesi için ürünün faturası ile birlikte MapofX’e ulaşması gerekmektedir.

 

Genel

-Siteye giren ve üye olan kullanıcılar mail adresi ve diğer kişisel bilgilerini doğru olarak verdiklerini kabul ve beyan ederler. Bionluk.com, siteye üye olunurken verilen giriş bilgilerinin doğru olmamasından sorumlu değildir.
-MapofX işbu sözleşmenin şartlarına aykırı davranma girişiminde bulunan veya bulunabilecek kişilerin Mapofx.com sitesine ve yazılıma erişimini engelleme hakkını saklı tutar.

-Mapofx.com sitesinin, ürünlerinin ve servislerinin içinde yer alan bilgi veya materyalin kullanımına ilişkin tüm risk kullanıcıya aittir. MapofX bu konuda sorumluluk kabul etmez ve yükümlülük altına girmez.

-Hizmetin kullanımından doğan her türlü uyuşmazlıkta İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

-Mapofx.com’a üye olan kullanıcılar üyelik sözleşmesini, ürün ve hizmet alan kullanıcılar ise mesafeli satış sözleşmesini okumuş, anlamış, kabul ve beyan etmiş sayılır.